Športové aktivity

Zima

Vysoké Tatry sú svetoznáme veľhory s množstvom športových stredísk. Lyžiarske možnosti pre bežecké, skokanské či zjazdové lyžovanie poskytujú najmä Štrbské Pleso a Tatranská Lomnica. V Starom Smokovci je možnosť sánkovania na prírodnej sankárskej dráhe.


Leto

Vysoké Tatry poskytujú obrovské možnosti pre vysokohorskú turistiku (turistické ciele). K dispozícii sú aj cyklotrasy vrátane požičovne bicyklov. Vo Veľkej Lomnici sa nachádza 27 jamkové golfové ihrisko so štatútom PGA. V blízkosti Vysokých Tatier je taktiež možnost navštíviť Červený Kláštor s možnosťou prevezenia sa na pltiach.


Kúpele

Vysoké Tatry sú známe svojimi kúpeľmi, ktoré majú svoju tradíciu najmä v liečbe rôznych pohybových a nervových ochorení. Medzi najznámejšie patrí Thermal Park Vrbov a Aquacity Poprad.

Poďte s nami na plte

Ubytovaným hosťom je poskytnutá zľava 20% na splav na drevených pltiach po rieke Dunajec v Pieninskom národnom parku. Splav prevádzkuje Združenie pltníkov dunajec, s.r.o. www.pltnictvo.sk.


 

© 2013 - 2017 Ubytovanie Apartmány Belianky | Ubytovanie Starý Smokovec | Mapa stránok | WebPartneri | Web, Seo, E-shop od Dolghi (Poprad) WEB a DIZAJN Dolghi